Adapter për matje digjitale 1/2″, 40-200 nm

35.00

Të dhënat teknike:

– saktësia e matjes: +/- 2%
– memorja e matjes – 50 matjet e fundit
– rezolucioni i ekranit: 0.1
– diapazoni i indikacionit 40 – 200 Nm
– mënyrat e tregimit: rryma dhe kulmi
– fole: katror 1/2 ”
– furnizimi me energji elektrike – 1 bateri litium CR2032 (3V)

SKU: 08-811 Kategori: , , Brendi:

Adapter elektronik dinamometrik NEO me një saktësi +/- 2%. Në njërën anë të përshtatësit duhet të montohet një fole, në anën tjetër një çelës ose një kunj. Mundeson të zëvendësoni pikëllimin elektronik çift rrotullues. Një mjet universal me precizion të lartë. Ekran i qartë. Mundësuar nga një bateri 3V. Garancia e cilësisë dhe besueshmërisë së lartë të produktit është certifikata TÜV Rheinland. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Adapter për matje digjitale 1/2″, 40-200 nm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua