Hillt SDS+550W

55.00

Pajisja SDS + çekiç me një fuqi prej 550W ka funksione të shpimit dhe shpimit me ndikim. Fuqia 550W lejon vrima shpimi me diametër deri në 30 mm në dru, 22 mm në beton dhe 13 mm në çelik.

SKU: 50G365 Kategori: , , Brendi:

Pajisja SDS + çekiç me një fuqi prej 550W ka funksione të shpimit dhe shpimit me ndikim. Fuqia 550W lejon vrima shpimi me diametër deri në 30 mm në dru, 22 mm në beton dhe 13 mm në çelik. Kjo pajisje ka aftësinë për të rregulluar gradualisht shpejtësinë, duke bllokuar punën e vazhdueshme dhe funksionin e fiksimit të shpejtë të stërvitjes. Është e pajisur me një kordon lidhës me një gjatësi prej 188 cm. Doreza ergonomike është e mbuluar me një mbulesë jo-shqip, duke përmirësuar rehatinë dhe sigurinë. Pajisur me një kuti plastike praktike me një sërë aksesoresh: 3 stërvitje, një strip për ndalimin e stërvitjes, një dorezë shtesë dhe një bravo me një çelës. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Numri i shpejtësive: 1 Konsumi i energjisë: 550 W Max. shpejtësia boshe: 1000 rev/min Max. numri i rrahjeve: 5185 /min Max. ndikimi i energjisë: 2 J Max. kapaciteti i shpimit (beton): 26 mm Furnizimi: energji elektrike Pesha: 3.2 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hillt SDS+550W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua