Hillt SDS max 1250W – GRAPHITE

185.00

Hillt 2 me stërvitje çekiç MAX GRAPHITE me motor 1250 W është i domosdoshëm për punët e montimit dhe prishjes. Ajo përmban funksione për shpimin dhe copëtimin pneumatik që është i dobishëm për zvogëlimin e mureve të suvatuar. Energjia maksimale e ndikimit është 10 J, gjë që e bën mjetin shumë efikas ndaj materialeve si betoni, tulla ose guri. Shkalla maksimale e ndikimit me shpejtësi të vlerësuar rrotulluese është 2800 ndikime në minutë dhe shpejtësia maksimale rrotulluese për shpimin është 450 rpm.

SKU: 58G874 Kategori: , , Brendi:

Hillt 2 me stërvitje çekiç MAX GRAPHITE me motor 1250 W është i domosdoshëm për punët e montimit dhe prishjes. Ajo përmban funksione për shpimin dhe copëtimin pneumatik që është i dobishëm për zvogëlimin e mureve të suvatuar. Energjia maksimale e ndikimit është 10 J, gjë që e bën mjetin shumë efikas ndaj materialeve si betoni, tulla ose guri. Shkalla maksimale e ndikimit me shpejtësi të vlerësuar rrotulluese është 2800 ndikime në minutë dhe shpejtësia maksimale rrotulluese për shpimin është 450 rpm. Mekanizmi i çekiçit mbrohet me tufë mbingarkese që mbron përdoruesin në rast të bllokimit aksidental të stërvitjes. Doreza kryesore me sistem kundër vibrimit me dy pika është e veshur me materiale jo rrëshqites . Veshja e ingranazheve të mjetit forcohet me aliazh magnezi. Për më tepër, mjeti është i pajisur me ndërprerës të rehatshëm me katër gishta, treguesin e furnizimit dhe vrimën lehtësisht të arritshme për lubrifikimin e mekanizmit të goditjes. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, 4 m e gjatë, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë. Seti i çekiçit përfshin stërvitje shtesë dhe daltë, dorezë shtesë me kënd të rregullueshëm, mburojë kundër pluhurit, enë yndyre dhe kuti të përshtatshme. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hillt SDS max 1250W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua