Hillt SDS 1500 W

129.00

Një pajisje e specializuar SDS + GRAPHITE me 3 funksione me një kapacitet prej 1500W, i pazëvendësueshëm gjatë punës së instalimit dhe demolimit.

SKU: 58G862 Kategori: , , Etiketa: , , Brendi:

Një pajisje e specializuar SDS + GRAPHITE me 3 funksione me një kapacitet prej 1500W, i pazëvendësueshëm gjatë punës së instalimit dhe demolimit. Ka një goditje pneumatike shumë efikase, mundësinë e shpimit, shpimit të çekanit dhe funksionin e këpucëve, të dobishme kur falsifikoni sipërfaqet e suvatuara, tulla ose pllaka qeramike. Energjia e ndikimit 4.5 J i jep pajisjes një përparësi vendimtare kur punoni me materiale të tilla si betoni, tulla ose guri. Çekiçi ka një sistem të veçantë cushioning për dorezë kryesore. Përveç kësaj, doreza ishte e mbuluar me materiale antislip. Frekuenca maksimale e ndikimit në shpejtësinë nominale është 3,200 për minutë. Numri maksimal i rrotullimeve gjatë shpimit standard është 750 rpm. Mekanizmi i çekanit është siguruar me një tufë mbingarkese, duke mbrojtur përdoruesin nga bllokimi aksidentalisht i stërvitjes. Fuqia e vlerësuar: 1500 W Frekuenca e goditjes: 3000 Kontroll te shpejtësisë: Nuk ka Frekuenca e goditjes (1/min): 3000 Energjia maksimale e një ndikimi të vetëm [J]: 4.5 Shpejtësia maksimale [rpm]: 800 Diametri maksimal i shpimit në beton [mm]: 36 Tensioni i furnizimit [V]: 230 Mbrojtje: Tufë e mbingarkesës, Dorezë anti-dridhjeje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hillt SDS 1500 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua