Hillt me dridhje SDS + 1500W, BMC – VERTO

109.00

VERTO SDS + 1500 W çekiç rrotullues ka funksione të shpimit, shpimit të ndikimit dhe daltës. Mundëson shpimin e vrimave në beton me diametër deri në 32 mm, dhe ndikimi 3,5 J lejon shkrirjen efikase të mureve të betonit. Sistemi SDS + lejon të bashkëngjitni shpejt mjetin e punës (stërvitje, daltë).

SKU: 50G390 Kategori: , , Brendi:

VERTO SDS + 1500 W çekiç rrotullues ka funksione të shpimit, shpimit të ndikimit dhe daltës. Mundëson shpimin e vrimave në beton me diametër deri në 32 mm, dhe ndikimi 3,5 J lejon shkrirjen efikase të mureve të betonit. Sistemi SDS + lejon të bashkëngjitni shpejt mjetin e punës (stërvitje, daltë). Kabllo e energjisë e gjatë lejon funksionimin falas me mjetin. Doreza ergonomike është e mbushur me veshje jo-rrëshqites për të përmirësuar komoditetin dhe sigurinë në punë. Të gjitha dorëzohen në kuti plastike të përshtatshme me pajisje shtesë: 3 stërvitje betoni, 2 daltë, mbulesë pluhuri dhe enë yndyre. Akordimi me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme  për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hillt me dridhje SDS + 1500W, BMC – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua