Hillt Graphite SDS+ 720W

99.00

Hillt SDS plus GRAPHITE rrotulluese dhe çekiçit me motor 720 W karakteristika mënyrat e shpimit të ndikimit, shpimit vetëm, shkrirjes dhe aftësisë së rregullimit të pahijshëm të vendosjes së këndit të daltës për dërrasë precize. Diametri maksimal i shpimit për beton është 26 mm, për dru 30 mm dhe për çelik 13 mm.

SKU: 58G527 Kategori: , , Brendi:

Hillt SDS plus GRAPHITE rrotulluese dhe çekiçit me motor 720 W karakteristika mënyrat e shpimit të ndikimit, shpimit vetëm, shkrirjes dhe aftësisë së rregullimit të pahijshëm të vendosjes së këndit të daltës për dërrasë precize. Diametri maksimal i shpimit për beton është 26 mm, për dru 30 mm dhe për çelik 13 mm. Hillt rrotulluese dhe çekiçit gjithashtu lejon të ndryshojë drejtimin e rrotullimit të boshtit pa humbje të fuqisë në drejtimin ccw, dhe përmban bllokimin e ndërprerës për funksionim të vazhdueshëm. Mjeti mund të arrijë shpejtësinë deri në 1250 rpm. Dizajni lejon të përdorim ndikimin pneumatik në shkallën prej 5550 goditje në minutë dhe energji 2.8 J. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, e gjatë 3 m, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hillt Graphite SDS+ 720W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua