Shpues më tri funksione, GRAPHITE

112.00

SDS 900 GRAPHITE, shpues me 3-funksione impakt çekiç me 900 W, i pazëvendësueshëm gjatë punimeve të instalimit dhe prishjes.

SKU: 58G858 Kategori: , , Brendi:

SDS 900 GRAPHITE, shpues me 3-funksione impakt çekiç me 900 W, i pazëvendësueshëm gjatë punimeve të instalimit dhe prishjes. Ka mundësinë e shpimit, goditjes pneumatike, kur bëhet punimi i sipërfaqeve të suvatuara ose pllakave të qeramikës,etj. Energjia maksimale e ndikimit 4.2J i jep pajisjes një avantazh vendimtar kur ballafaqohet me materiale të tilla si betoni, tulla ose guri.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shpues më tri funksione, GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua