Sharrë zig zake 800W – GRAPHITE

59.90

Fuqia: 800W
Gjatësia e tehut: 20 mm
Max. prerjë në dru: 10 mm
Tensioni: 230V-50Hz

SKU: 58G072 Kategori: , , Brendi:

Sharra ZigZak 58G072 me një motor 800W lejon prerje të saktë dhe efikase të drurit dhe metaleve me trashësi maksimale prej 80 mm dhe 10 mm, përkatësisht.
Ajo ka një certifikatë CE që garanton respektimin e standardeve evropiane të sigurisë. Marka GRAPHITE ofron mjete energjetike për punë me ngarkesa të afërta profesionale.

Fuqia: 800W
Gjatësia e tehut: 20 mm
Max. prerjë në dru: 10 mm
Tensioni: 230V-50Hz

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharrë zig zake 800W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua