Sharre rrethore 1500W – GRAPHITE

95.00

Sharrë rrethore GRAPHITE me një motor 1500W , duke mundësuar funksionimin me një shpejtësi deri në 5800 rpm. Pajisja është përshtatur për të punuar me tehe me një diametër të jashtëm prej 185 mm dhe ju lejon të bëni shkurtime në materiale deri në 65 mm të trasha.

SKU: 58G492 Kategori: , , Brendi:

Sharrë rrethore GRAPHITE me një motor 1500W , duke mundësuar funksionimin me një shpejtësi deri në 5800 rpm. Pajisja është përshtatur për të punuar me tehe me një diametër të jashtëm prej 185 mm dhe ju lejon të bëni shkurtime në materiale deri në 65 mm të trasha. Gjithashtu e mundur që të shkurtohet në një kënd deri në 45 °. Rregullimi i këndit dhe thellësisë së prerjes bëhet pa përdorimin e mjeteve – shkallët speciale ndihmojnë në vendosjen e parametrave. Siguria e operatorit sigurohet nga një kaloni me dy faza që mbron nga aktivizimi aksidental. Udhëzimi i përshtatshëm dhe i sigurt i mjetit elektrik sigurohet nga një dorezë shtesë e harkut me një sipërfaqe të gjerë të rrokjes. Në një vend të dukshëm për operatorin, ekziston një tregues që informon se mjeti i rrymës është i lidhur me rrjetin elektrik dhe se është gati të punojë. Garda kryesore e mburojave është prej aliazh alumini. Pika e lazerit e integruar me pajisjen lehtëson përcaktimin e drejtimit të prerjes. Udhëzuesi paralel i furnizuar lejon që sharra të udhëzohet saktësisht përgjatë skajit të materialit. Pajisur me një gardh paralel, një çelës rregullues dhe një disk prerës. Pajisja është e pajisur me një kabllo energjie fleksibile dhe të qëndrueshme të veshur me gome me një gjatësi 3 milion, e dedikuar gjithashtu për aplikacione profesionale dhe industriale, si brenda dhe jashtë dhomave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharre rrethore 1500W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua