Sharrë rrethore 1200W – VERTO

49.90

VERTO 1200 W sharrë rrethore është projektuar për të prerë copa druri, chipboards etj. Ajo është e pajisur me motor 1200 W dhe lejon të përcaktojë thellësinë dhe këndin e prerjes në intervalin 0 ° deri 45 °. Karakteristika e sharrës që mbron nga fillimi aksidental për siguri më të madhe në punë.

SKU: 52G682 Kategori: , , Brendi:

VERTO 1200 W sharrë rrethore është projektuar për të prerë copa druri, chipboards etj. Ajo është e pajisur me motor 1200 W dhe lejon të përcaktojë thellësinë dhe këndin e prerjes në intervalin 0 ° deri 45 °. Karakteristika e sharrës që mbron nga fillimi aksidental për siguri më të madhe në punë. Mund të përdoret me tehe prerëse me diametër 165 mm. Dizajni i sharrave lejon zëvendësimin individual të furçave të karbonit. Mjeti dorëzohet me gardh grabitës. Akordimi me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme dhe pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharrë rrethore 1200W – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua