Sharrë elektrike, GRAPHITE

235.00

Sharrë elektrike GRAPHITE, me motor 1800 W, është projektuar për prerjen e saktë të pjesëve të mëdha të drurit. Mjeti mundëson vendosjen e mbështetësve për materialin e përpunuar dhe përshtatjen e shpejtë për këndet e prerjes.

SKU: 59G806 Kategori: , , Brendi:

Sharrë elektrike GRAPHITE, me motor 1800 W, është projektuar për prerjen e saktë të pjesëve të mëdha të drurit. Mjeti mundëson vendosjen e mbështetësve për materialin e përpunuar dhe përshtatjen e shpejtë për këndet e prerjes. Këndi i prerjes është nga 0 ° deri në 45 °. Doreza kryesore e pajisjes është e veshur me materiale anti-rrëshqitje për sigurinë dhe komoditetin. Treguesi me laser është i integruar me mjetin për vendosjen e saktë të materialit të përpunuar. Ky mjet lejon përdoruesin për zëvendësimin individual të furçave të karbonit nga jashtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane është konfirmuar me certifikatën CE. Markë GRAPHITE ofron gamë të gjerë të veglave të fuqisë që përmbushin pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharrë elektrike, GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua