Sharr elektrike 710W – VERTO

55.00

Sharra elektrike VERTO 710 W është krijuar për të prerë dru, metale dhe materiale të tjera. Lejon prerje me thellësi deri në 115 mm në dru ose 8 mm çeliku. Ka një trup të guximshëm të bërë nga plastika rezistent ndaj dëmtimeve, përmban rregullimin e shpejtësisë dhe kaloni me kyç për funksionim të vazhdueshëm.

SKU: 52G166 Kategori: , , Brendi:

Sharra elektrike VERTO 710 W është krijuar për të prerë dru, metale dhe materiale të tjera. Lejon prerje me thellësi deri në 115 mm në dru ose 8 mm çeliku. Ka një trup të guximshëm të bërë nga plastika rezistent ndaj dëmtimeve, përmban rregullimin e shpejtësisë dhe kaloni me kyç për funksionim të vazhdueshëm. Doreza ergonomike e veshur me plastikë të butë përmirëson rehatinë në punë. Mjeti furnizohet me tehe për dru dhe metal. Akordimi me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme dhe pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharr elektrike 710W – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua