Prerëse elektrike VERTO

26.00

Prerëse elektrike VERTO, 400 W është një mjet i fuqishëm dhe i përshtatshëm për prerje të shpejtë dhe të saktë të drurit, metalit dhe plastikës.

SKU: 52G064 Kategori: , , Brendi:

Prerëse elektrike VERTO, 400 W është një mjet i fuqishëm dhe i përshtatshëm për prerje të shpejtë dhe të saktë të drurit, metalit dhe plastikës. Mundëson prerjen e materialit me trashësi 5 deri në 55 mm. Vegla mundëson prerje të saktë në këndet e këmbëve 0 ° deri në 45 ° majtas ose djathtas. Sharra është e mbrojtur me një mburojë të bërë nga polikarbonat transparent. Dorezë ergonomike të integruar për rehati më të mirë në punë. Mjeti përmban lidhësin për fshesë me korrent. Përputhja me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Brendi VERTO ofron vegël të fuqishme dhe aksesorë për të gjithë entuziastët.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerëse elektrike VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua