Rrafshuëse Graphite Energy+ (pa bateri)

42.00

Rrafshuëse orbitale GRAPHITE, e përputhshme me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Rrafshuësi ka një diametër prej 125 mm me mundësinë e lidhjes së letër zmerile me lidhëse. Pajisja funksionon në tre shpejtësi rrotulluese: 5000/7000/9000 min⁻¹, të cilat korrespondojnë me frekuencën e lëkundjes: 10000/14000/18000 min⁻¹.

Rrafshuëse orbitale GRAPHITE, e përputhshme me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Rrafshuësi ka një diametër prej 125 mm me mundësinë e lidhjes së letër zmerile me lidhëse. Pajisja funksionon në tre shpejtësi rrotulluese: 5000/7000/9000 min⁻¹, të cilat korrespondojnë me frekuencën e lëkundjes: 10000/14000/18000 min⁻¹. Amplituda e lëkundjeve është 2.7 mm. Zona e rrokjeve ka qenë e mbuluar me materiale pa rrëshqitje, kështu që ju mund të punoni me një mjet energjie në mënyrë të sigurt dhe të qetë – gjithashtu me një dorë. Sander ka një sistem efikas për heqjen e pluhurit, falë të cilit plaçka e prodhuar gjatë bluarjes nuk pengon punën. Të përfshirë me mulli janë: një enë me një filtër qese pluhuri dhe letër zmerile.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrafshuëse Graphite Energy+ (pa bateri)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua