Rrafshuese 730W , 75x457mm – VERTO

45.00

Rrafshues VERTO 730 W është mjet praktik, i rehatshëm në përdorim. Mjeti është krijuar për lëmimin sipërfaqësor të objekteve prej druri dhe metali me veshje llak, dhe lustrim, heqjen e ndryshkut dhe përfundimin e sipërfaqeve të betonit.

SKU: 51G707 Kategori: , , Brendi:

Rrafshues VERTO 730 W është mjet praktik, i rehatshëm në përdorim. Mjeti është krijuar për lëmimin sipërfaqësor të objekteve prej druri dhe metali me veshje llak, dhe lustrim, heqjen e ndryshkut dhe përfundimin e sipërfaqeve të betonit. Ajo përmban sistemin e integruar të heqjes së pluhurit, dorezën e rehatshme të dy materialeve . Akordimi me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme dhe pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrafshuese 730W , 75x457mm – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua