Rrafshuëse 710W – VERTO

45.00

Rrafshuëse VERTO 710 W është një mjet i përshtatshëm i dizajnuar për planifikimin dhe zbutjen e drurit. Ka madhësi të vogël dhe ofron rehati të lartë në punë falë dorezës së rehatshme, me dy materiale.

SKU: 52G607 Kategori: , , Brendi:

Rrafshuëse VERTO 710 W është një mjet i përshtatshëm i dizajnuar për planifikimin dhe zbutjen e drurit. Ka madhësi të vogël dhe ofron rehati të lartë në punë falë dorezës së rehatshme, me dy materiale. Ai lejon planifikimin në thellësi 0–2 mm dhe për zbritje deri në 11 mm. Gjerësia e planifikimit është 82 mm. Mjeti dorëzohet me pajisje, p.sh. qese pluhuri, çelës i sheshtë, çelës hex, udhëzues paralel dhe për zbritje. Akordimi me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrafshuëse 710W – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua