Rrafshuëse 380W – GRAPHITE

41.00

Rrafeshuëse GRAPHITE me motor 380 W është krijuar për të përpunuar dhe pastruar sipërfaqe me struktura dhe ngurtësi të ndryshme. Madhësia e jastëkut mbështetës: 113×225 mm. Mjeti me formën e tij ergonomik dhe ekuilibrin e duhur siguron rehati të lartë në punë.

Rrafeshuëse GRAPHITE me motor 380 W është krijuar për të përpunuar dhe pastruar sipërfaqe me struktura dhe ngurtësi të ndryshme. Madhësia e jastëkut mbështetës: 113×225 mm. Mjeti me formën e tij ergonomik dhe ekuilibrin e duhur siguron rehati të lartë në punë. Trupi dhe doreza kryesore e mjetit janë të veshura me materiale jo rrëshqites. Rrafeshuesja ka një funksion të përshtatshëm të mbylljes së funksionimit të vazhdueshëm dhe lejon rregullimin e vazhdueshëm të shpejtësisë rrotulluese. Shpejtësi e lekundjes në ngarkese është 6000 deri 11000 rpm, shpejtësia e lëkundjes boshe është 12000 – 22000 lëkundje në minutë. Amplituda e oksilimit është 2 mm. E pajisur me jastëk mbështetëse aliazh alumini rezistent ndaj temperaturave të larta. Possibleshtë e mundur të zëvendësohet sfungjeri në jastëkun mbështetës. Gjithashtu përmban dhe sistemin e nxjerrjes së pluhurit për zëvendësimin e shpejtë të letrës lëmuese. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, e gjatë 3 m, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë. Vjen i vendosur me qese pluhuri dhe letër shtesë për lëmues. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrafshuëse 380W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua