Rrafshuese 240W, 125 mm – GRAPHITE

38.00

Rrafshuese GRAPHITE me motor 240 W është krijuar për përfundimin e përpunimit të sipërfaqeve të sheshta të forta. Mjeti përmban dizajn modern dhe formë ergonomike. Materiali kundër rrëshqitjes në kutinë e mjeteve dhe doreza kryesore garanton punë të rehatshme dhe të sigurt, gjithashtu me një operacion me dorë.

Rrafshuese GRAPHITE me motor 240 W është krijuar për përfundimin e përpunimit të sipërfaqeve të sheshta të forta. Mjeti përmban dizajn modern dhe formë ergonomike. Materiali kundër rrëshqitjes në kutinë e mjeteve dhe doreza kryesore garanton punë të rehatshme dhe të sigurt, gjithashtu me një operacion me dorë. Përmban pllakën mbështetëse 125 mm në diametër që lejon lidhjen e lidhjes dhe lakut të letrës lëmuese. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 12000 rpm. Shpejtësia maksimale e lëkundjes është 24 000 në minutë me amplituda 2 mm. Përmban sistemin efikas të nxjerrjes së pluhurit për të mbajtur larg mbetjet e prodhuara gjatë lëmimit. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrafshuese 240W, 125 mm – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua