Rrafshues 800W 260 m/min, 75x457mm – GRAPHITE

56.00

Rrafshuese GRAPHITE me motor 800 W është krijuar për të përpunuar dru dhe dru si materiale, metale dhe plastikë. Mjeti ofron formë ergonomike dhe dizajn modern, përmban veshje kundër rrëshqitjes në dorezën kryesore dhe dorezë shtesë që lejon rregullimin e shpejtë të këndit.

Rrafshuese GRAPHITE me motor 800 W është krijuar për të përpunuar dru dhe dru si materiale, metale dhe plastikë. Mjeti ofron formë ergonomike dhe dizajn modern, përmban veshje kundër rrëshqitjes në dorezën kryesore dhe dorezë shtesë që lejon rregullimin e shpejtë të këndit. Udhëzuesi me rrotullues sander është bërë nga aliazh alumini rezistent ndaj temperaturave dhe dëmtimeve të larta. Diametri i vogël i rrotullës së përparme (16.5 mm) lejon lëmimin në zona me vështirësi. Për më tepër, mjeti përmban bllokimin e vazhdueshëm të ndërprerës së funksionimit dhe lejon të tërheq përsëri mbulesën e rripit të pafund. Shpejtësia maksimale e rripit është 260 metra në minutë. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, e gjatë 3 m, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë. Vjen i vendosur me qese pluhuri dhe rrip pafund me dimensione 75×457 mm. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrafshues 800W 260 m/min, 75x457mm – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua