Vegel Multifunksionale GRAPHITE – Energy+ (pa bateri)

48.00

Mjet multifunksional GRAPHITE, kompatibil me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Është një mjet i gjithanshëm i energjisë, i dizajnuar për prerjen, bluarjen ose copëzimin e materialeve siç janë metali, druri ose qeramika. Koka e pajisjes bën ndërmjet 5000 dhe 20,000 lëkundje në minutë, këndi i lëkundjes është 3 °.

SKU: 58G013 Kategori: , , Brendi:

Mjet multifunksional GRAPHITE, kompatibil me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Është një mjet i gjithanshëm i energjisë, i dizajnuar për prerjen, bluarjen ose copëzimin e materialeve siç janë metali, druri ose qeramika. Koka e pajisjes bën ndërmjet 5000 dhe 20,000 lëkundje në minutë, këndi i lëkundjes është 3 °. Pajisja është e pajisur me një sistem të shpejtë dhe më pak mjetesh për shkëmbimin e aksesorëve. Falë mbajtësit të mjeteve universale, përdoruesi mund të përdorë një larmi mjetesh pune GRAPHITE, si dhe shumë pajisje shtesë nga markat e tjera. Kutia e ingranazheve të pajisjes është bërë nga aliazh alumini i qëndrueshëm. Në grupin me mjetin e rrymës ekziston një përshtatës për nxjerrjen e pluhurit që lejon që fshesë me korrent të lidhet gjatë punimeve të bluarjes. Doreza e gomuar e dizajnuar posaçërisht siguron një kontroll të sigurt dhe komoditetin e përdorimit. Për drejtimin më të sigurt të mjetit të energjisë, ekziston mundësia e instalimit me dy pozicione të dorezës shtesë. Vendi i punës ndriçohet nga dy LED të ndritshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vegel Multifunksionale GRAPHITE – Energy+ (pa bateri)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua