Ratifikues, VERTO

29.00

Retifikuese VERTO, është një mjet i fuqishëm dhe ka një disk me diametër 115 mm, i projektuar për prerjen e materialeve të forta.

SKU: 51G053 Kategori: , , Etiketë: Brendi:

Ratifikues VERTO, është një mjet i fuqishëm dhe ka një disk me diametër 115 mm, i projektuar për prerjen e materialeve të forta. Kjo retifikuese ka trup të fuqishëm, të zgjatur dhe rezistent ndaj dëmtimit. Shpejtësia maksimale rrotulluese 12000 rpm. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Mulli për kënd, 500W, disk 115×22,2 mm, shpejtësia 12,000 min-1, fletë me bosht M14, (LxH) 280×75 mm, pesha 1,64 kg. Garancion 6 muaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues, VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua