Retifikuese, GRAPHITE

110.00

GRAPHITE ,Retifikuese (grinder) profesionale me kënd, me një motorr të fuqishëm 2400 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme.

SKU: 59G206 Kategori: , , Brendi:

GRAPHITE ,Retifikuese (grinder) profesionale me kënd, me një motorr të fuqishëm 2400 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme. Diametri i diskut 230mm. Falë formës ergonomike dhe balancimit të saktë, pajisja siguron komoditet të lartë të punës. Doreza kryesore me mbulesën antislip (pamundëson rrëshqitjen)  dhe dorezën shtesë me fiksim në tre pozicione sigurojnë punë të rehatshme për majtakët dhe djathtakët. Është I pajisur me një buton me dy faza, duke parandaluar aktivizimin e rastësishëm dhe një buton të bllokimit të boshtit për të mundësuar ndërrim më të lehtë të diskut. Rregullimi i duhur i hapjeve të ventilimit mbron nga mbinxehja e motorrit. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 6000 rpm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Retifikuese, GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua