Ratifikues 2350W – GRAPHITE

97.00

Rtifikuese GRAPHITE me motor me fuqi të lartë 2350 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me struktura të ndryshme dhe ngurtësi. Diametri i bluarjes me diametër 230 mm. Mjeti me formën e tij ergonomik dhe ekuilibrin e saktë siguron rehati të lartë në punë.

SKU: 59G207 Kategori: , , Brendi:

Rtifikuese GRAPHITE me motor me fuqi të lartë 2350 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me struktura të ndryshme dhe ngurtësi. Diametri i bluarjes me diametër 230 mm. Mjeti me formën e tij ergonomik dhe ekuilibrin e saktë siguron rehati të lartë në punë. Doreza kryesore me veshje jo rrëshqites dhe dorezë shtesë me tre fiksim pozicionesh garantojnë rehati në punë për personat e dorës së djathtë dhe të majtë. Për arsye sigurie, mulli është i pajisur me butonin me dy hapa që parandalon fillimin aksidental të mjetit dhe butonin e bllokimit të gishtave që nuk zgjat nga trupi i mjetit. Vendndodhja e duhur e vrimave të ventilimit mbron nga mbinxehja e motorit. Shtresa e ingranazheve është prej aliazh alumini që transferon në mënyrë të përsosur nxehtësinë dhe forcon dizajnin. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 6500 rpm. Mjeti lejon përdoruesin për zëvendësimin individual të furçave të karbonit nga jashtë. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, e gjatë 3 m, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues 2350W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua