Ratifikues750W, 115 mm – GRAPHITE

48.00

Ratifikues GRAPHITE me motor 750 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me struktura të ndryshme dhe ngurtësi. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 12000 rpm. Diametri i bluarjes me diametër 115 mm.

SKU: 59G063 Kategori: , , Brendi:

Ratifikues GRAPHITE me motor 750 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me struktura të ndryshme dhe ngurtësi. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 12000 rpm. Diametri i bluarjes me diametër 115 mm. Falë formës ergonomike (zorrë shumë e hollë) dhe ekuilibrit të saktë mjeti ofron rehati të lartë në punë – madje edhe gjatë operimit me njërën anë. Dizajni i ratifueses lejon rregullimin e përshtatshëm të këndit të mburojës anësore të rrotës. Për arsye sigurie, mulli është i pajisur me butonin me dy hapa që parandalon fillimin aksidental të mjetit dhe butonin e bllokimit të gishtave që nuk zgjat nga trupi i mjetit. Vendndodhja e duhur e vrimave të ventilimit mbron nga mbinxehja e motorit.  Mundeson të rregulloni dorezën anësore në dy pozicione. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, e gjatë 2 m, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues750W, 115 mm – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua