Ratifikues VERTO 1050W 125mm

42.00

Ratifikues VERTO 1050 W është një mjet i fortë dhe i fuqishëm me prerje të diskut prej 125 mm, i projektuar për prerjen dhe bluarjen e materialeve si çeliku, beton dhe dru. Ka fuqi të fortë, të zgjatur dhe rezistente ndaj dëmtimeve të trupit dhe motorit të fuqishëm 1050 W të përshtatshme për të bërë shumicën e detyrave në punëtori

SKU: 51G096 Kategori: , , Brendi:

Ratifikues VERTO 1050 W është një mjet i fortë dhe i fuqishëm me prerje të diskut prej 125 mm, i projektuar për prerjen dhe bluarjen e materialeve si çeliku, beton dhe dru. Ka fuqi të fortë, të zgjatur dhe rezistente ndaj dëmtimeve të trupit dhe motorit të fuqishëm 1050 W të përshtatshme për të bërë shumicën e detyrave në punëtori. Shpejtësia maksimale rrotulluese 10500 rpm. Mjeti dorëzohet me roje të diskut prej çeliku, çelës special dhe dorezë shtesë. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme dhe pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues VERTO 1050W 125mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua