Ratifikues për llaster 500W – GRAPHITE

89.00

Ratifikues GRAPHITE me fletë metalike me motor 500 W janë krijuar për prerjen e materiale prej çeliku me trashësi maksimale 2.5 mm dhe fletë alumini të trasha 3 mm në linja të drejta dhe të lakuara. Gërshërë nuk prodhojnë materiale të mbeturinave.

SKU: 59G402 Kategori: , , Brendi:

Ratifikues GRAPHITE me fletë metalike me motor 500 W janë krijuar për prerjen e materiale prej çeliku me trashësi maksimale 2.5 mm dhe fletë alumini të trasha 3 mm në linja të drejta dhe të lakuara. Gërshërë nuk prodhojnë materiale të mbeturinave. Falë zorrëve metalike mjeti ofron forcë të lartë. Fletët janë prerë me katër tehe të skajshme që shtesë lejojnë rrotullimin. Shpejtësia maksimale e tehut është 1800 goditje në minutë. Ratifikuestë mëdha janë të pajisura me mburojë çipi dhe bllokohen kundër fillimit aksidental. Possibleshtë e mundur të bllokoni çelësin e mjetit për funksionimin e vazhdueshëm. Për më tepër, ratifikuesja të mëdha kanë kabllo energjie 5 metra. Seti i mjetit përfshin: matësin , çelësat e shërbimit dhe kutinë e dobishme të mbajtjes. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues për llaster 500W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua