Ratifikues kendor 220W – VERTO

39.00

Mjet multifunksional VERTO është një produkt i nivelit të lartë me 2 këshilla pune për zëvendësim, të përdorura për prerjen, lëmimin ose copëzimin e materialeve si metali, druri dhe qeramika.  Me motor 220 W ka një spektër të gjerë përdorimesh .

SKU: 51G330 Kategori: , , Brendi:

Mjet multifunksional VERTO është një produkt i nivelit të lartë me 2 këshilla pune për zëvendësim, të përdorura për prerjen, lëmimin ose copëzimin e materialeve si metali, druri dhe qeramika. Mjeti me motor 220 W ka një spektër të gjerë përdorimesh . Shpejtësia e kokës së mjetit është 15 000 deri në 21 000 lëkundje në minutë dhe këndi i lëkundjes është 2.8 °. Mjet i vogël dhe i dobishëm është i pajisur me rregullim të shpejtësisë. Veshja e ingranazheve është prej plastike e qëndrueshme. Forma e rehatshme dhe pesha e vogël lejojnë një operacion me dorë. Kabllo e energjisë e gjatë gjithashtu e bën punën më të lehtë. Kompleti gjithashtu përfshin: Këshillat e punës dhe letrën gërryese. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme dhe pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues kendor 220W – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua