Ratifikues 2400 W, 230 mm

149.00

Një ratifikuese profesionale me kënd nga GRAPHITE me fuqi 2400W, i projektuar për prerjen, bluarjen dhe lustrimin e materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme.

SKU: 59GP004 Kategori: , , Brendi:

Një ratifikuese profesionale me kënd nga GRAPHITE me fuqi 2400W, i projektuar për prerjen, bluarjen dhe lustrimin e materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme. Kjo ratifikuese është e pajisur me një sistem shkëmbimi disk pa vegla. Shpejtësia maksimale e kokës është 6,500 rpm. Një timon me diametër 230 mm. Pajisja falë formës ergonomike (shtresë shumë e ngushtë) dhe balancimit të saktë sigurojnë komoditet të lartë të punës – edhe me një dorë. Dizajni i pajisjes lejon një ndryshim të rehatshëm të këndit të mbulesës mbrojtëse anësore. Rregullimi i duhur i hapjeve të ventilimit mbron nga mbinxehja e motorit. Ekziston mundësia e lidhjes me dy pozicione të dorezës anësore. Përveç kësaj, është e pajisur me një kabllo të gjatë fleksibël të energjisë, e mbuluar me një gome të ngurtë. Fuqia nominale: 2400W Furnizimi me energji: 230V ~ 50Hz Nuk ka shpejtësi rrotullimi të ngarkesës: 6500 obr./min Diametri maksimal i disqeve: 230 mm Diametri i vrimës së diskut: 22,2 mm Mbrojtja e klasës: II Pesha (pa pajisje): 6 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues 2400 W, 230 mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua