Ratifikues 2000W

69.00

Ratifikuesi 2000W VERTO është një makinë e fortë me kënd me diametër të prerjes prej 230 mm, i projektuar për prerjen dhe bluarjen e materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme.

SKU: 51G203 Kategori: , , Brendi:

Ratifikuesi 2000W VERTO është një makinë e fortë me kënd me diametër të prerjes prej 230 mm, i projektuar për prerjen dhe bluarjen e materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme. Ajo ka një shtresë të ngurtë me një dorezë të rrotullueshme të pasme. Për të rritur komoditetin e punës, doreza mund të vendoset në tre pozicione dhe forma ergonomike e dorezës siguron një rrokje të sigurt dhe të rehatshme të pajisja gjatë punës. Motori i fuqishëm 2000W ju lejon të kryeni riparime edhe më të rënda dhe punime ndërtimi. Kjo ratifikuese është e pajisur me një sistem të butë të fillimit dhe shpejtësia maksimale është 6.500 rpm. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Marka VERTO ofron një gamë të veglave të fuqisë dhe aksesorëve për çdo entuziast të DIY. Konsumi i energjisë: 2000 W Max. shpejtësia e rrotullimit të diskut: 6500 rpm Max. diametri i disqeve: 230 mm Furnizimi: energji elektrike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues 2000W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua