Ratifikues 1200W – Graphite

75.80

Makinë mprehëse GRAPHITE me performancë të lartë me një motor të fuqishëm 1200 W, i projektuar për prerjen, bluarjen dhe lustrimin e materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme.

SKU: 59G098 Kategori: , , Brendi:

Makinë mprehëse GRAPHITE me performancë të lartë me një motor të fuqishëm 1200 W, i projektuar për prerjen, bluarjen dhe lustrimin e materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme. Disk bluarje me diametër 125 mm. Një pajisje me dy duar falë formës ergonomike dhe balancimit të saktë siguron një komoditet të lartë pune. Doreza kryesore me një mbulesë antirrëshqitës dhe një dorezë shtesë me një fiksim me tre pozicione sigurojnë punë të rehatshme për dorezën e djathtë dhe të majtë. Rregullimi i duhur i hapjeve të ventilimit mbron nga mbinxehja e motorit. Konsumi i energjisë: 1200 (W) Numri maksimal i rrotullimeve: 9300 (rpm) Diametri maksimal i diskut: 125 (mm) Pesha: 2,45 (kg) Furnizimi me energji: 220V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues 1200W – Graphite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua