Ratifikues 1010W, disc 125×22.2 mm – GRAPHITE

59.00

Ratifikues 1010W, disk 125×22.2 mm. Ratifikues profesional GRAPHITE me një motor 1010 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me strukturë dhe ngurtësi të ndryshme. Disk bluarës me diametër 125 mm.

SKU: 59G093 Kategori: , , Brendi:

Ratifikues 1010W, disk 125×22.2 mm. Ratifikues profesional GRAPHITE me një motor 1010 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me strukturë dhe ngurtësi të ndryshme. Disk bluarës me diametër 125 mm. Pajisja me dy duar, falë formës së saj ergonomike dhe ekuilibrit të saktë, siguron rehati të lartë të punës. Doreza kryesore me një mbivendosje kundër rrëshqitjes dhe dorezën shtesë me një shtrëngim me tre pozicione siguron punë të rehatshme për njerëzit e djathtë dhe të majtë. Për siguri, ratifikuesja është i pajisur me një buton që parandalon ndezjen aksidentale. Vendndodhja e përshtatshme e kanaleve parandalon mbinxehjen e motorit. Strehimi zvogëlues i bërë nga aliazh alumini shpërndan në mënyrë të përsosur nxehtësinë dhe forcon strukturën. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 11,000 rrotullime në minutë. Ju mund të zëvendësoni furçat e karbonit nga jashtë. Përveç kësaj, mulli është i pajisur me një kabllo energjie fleksibël të gjatë, të mbuluar me gome të ngurtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues 1010W, disc 125×22.2 mm – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua