Minigrinder 135W, 230V – VERTO

19.90

Miniginder VERTO 135 W është një mjet funksional dhe i dobishëm me një gamë të gjerë aplikimesh. Kjo lejon të prerë, bluar, lustruar dhe stërvitur në materiale të ndryshme. Ka trup të lehta dhe ergonomik dhe motor me efikasitet 135 W të përshtatshme për të bërë shumicën e detyrave të punëtorisë

SKU: 51G014 Kategori: , , Brendi:

Miniginder VERTO 135 W është një mjet funksional dhe i dobishëm me një gamë të gjerë aplikimesh. Kjo lejon të prerë, bluar, lustruar dhe stërvitur në materiale të ndryshme. Ka trup të lehta dhe ergonomik dhe motor me efikasitet 135 W të përshtatshme për të bërë shumicën e detyrave të punëtorisë. Minigrinder përmban rregullime të vazhdueshme të shpejtësisë në intervalin 10 000 deri në 35 000 rpm. Mjeti paketohet në kuti plastike të përshtatshme me pajisje të gjerë, p.sh. gurë bluarës, mullinj diamanti, stërvitje, gur prej guri, pëlhura lustruese, kokë dhe rripa për disqe lëmuese dhe prerëse. Akordimi me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme dhe pjesë të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Minigrinder 135W, 230V – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua