Mbajtese për Brusalic 115, 125mm – VERTO

20.00

Mbajtëse për ratifikuese VERTO është krijuar për të bashkangjitur grilat e këndit me diametër të diskut 115 dhe 125 mm

SKU: 65H110 Kategori: , , Brendi:

Mbajtëse për ratifikuese VERTO është krijuar për të bashkangjitur grilat e këndit me diametër të diskut 115 dhe 125 mm. Kjo lejon të konvertohet lehtësisht mulli i këndit në prestar fiks. Zëvendës i çuditshëm lejon instalimin e shpejtë dhe të sigurt të materialit për prerje. Roja shtesë mbron operatorin nga shkëndijët e prodhuara.Shkalla e kthimit heq ashensorin e këndit pasi të lëshohet leva.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese për Brusalic 115, 125mm – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua