Brusalic 900 W – GRAPHITE

59.00

Ratifikuse GRAPHITE , me një motor 900 W, është i destinuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me strukturë dhe ngurtësi të ndryshme. Një avantazh tjetër i mulli është mundësia për të rregulluar shpejtësinë e tij rrotulluese në rangun nga 3,000 në 12000 rpm.

SKU: 59G187 Kategori: , , Brendi:

Ratifikuse GRAPHITE , me një motor 900 W, është i destinuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me strukturë dhe ngurtësi të ndryshme. Një avantazh tjetër i mulli është mundësia për të rregulluar shpejtësinë e tij rrotulluese në rangun nga 3,000 në 12000 rpm. Ky funksion është veçanërisht i dobishëm për lustrimin e materialeve të ndryshme. Disku i mulli ka një diametër të barabartë me 125 mm. Falë formës së tij ergonomike dhe balancimit të saktë të saj, mulli siguron rehati të lartë të përdorimit. Mundeson të rregulloni dorezën anësore në dy pozicione. Për hir të sigurisë, mulli është i pajisur me një buton shtytje me dy hapa me një bllok që parandalon aktivizimin aksidental dhe një buton blloku gishtash që nuk zgjat nga banesa. Vendndodhja e duhur e lojërave të ventilimit parandalon mbinxehjen e motorit. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, e gjatë 3 m, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Brusalic 900 W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua