Router 1200W, 6/8 mm – VERTO

69.00

Ruteri VERTO me një motor efikas 1200W, i projektuar për gropat, kanale, skajet dhe profilet në bluarje, në të gjitha llojet e materialeve prej druri dhe druri, si dhe në plastikë dhe alumin. Pajisja ka funksionin e kontrollit të butë të shpejtësisë, bllokimin e gishtave dhe thellësinë e bluarjes.

SKU: 52G713 Kategori: , Brendi:

Ruteri VERTO me një motor efikas 1200W, i projektuar për gropat, kanale, skajet dhe profilet në bluarje, në të gjitha llojet e materialeve prej druri dhe druri, si dhe në plastikë dhe alumin. Pajisja ka funksionin e kontrollit të butë të shpejtësisë, bllokimin e gishtave dhe thellësinë e bluarjes. Gama e shpejtësisë së papunësisë është nga 11.500 në 34,000 min-1. Pajisja është e pajisur me një këmbë të qëndrueshme alumini, duke siguruar udhëzim të lehtë të pajisjes në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Dorezat ergonomike të makinës bluarëse kanë qenë të mbuluara me materiale pa rrëshqitje, falë të cilave pajisja është e rehatshme dhe e sigurt për t’u përdorur. Mbulesa e pluhurit dhe përshtatësi i nxjerrjes së pluhurit janë bërë nga polikarbonat transparent. Seti me aparatin bluarës përfshin: një çelës të sheshtë, një tufë udhëzuese, një kthesë mulliri, një përshtatës rrethor për nxjerrjen e pluhurit, një koletë, një udhëzues paralel alumini të pajisur me një mbulesë speciale që mbron nga gërvishtjet dhe një mekanizëm që mundëson rregullimin e saktë të pozicioni i prestarit në lidhje me skajin e materialit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Router 1200W, 6/8 mm – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua