Polirkë 1300W – GRAPHITE

109.00

Polirk GRAPHITE me motor 1300 W, i projektuar për përfundimin e detyrave për materiale me struktura të ndryshme dhe ngurtësi. Diametri i diskut është 180 mm.

SKU: 59G243 Kategori: , , Brendi:

Polirk GRAPHITE me motor 1300 W, i projektuar për përfundimin e detyrave për materiale me struktura të ndryshme dhe ngurtësi. Diametri i diskut është 180 mm. Mjeti është i pajisur me sistem stabilizues të shpejtësisë në ndryshimin e ngarkesave, sistemin e butë të fillimit dhe bllokimin e gishtave. Sander-polisher gjithashtu ofron rregullim të vazhdueshëm të shpejtësisë. Diapazoni i shpejtësisë rrotulluese të rrotave është 1000-3000 rpm. Dizajni i mjeteve lejon që të prehet i sigurt në sipërfaqe të sheshta. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, e gjatë 3 m, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë. Seti i veglave të energjisë përfshin: dy rrota mbushëse-lustruese, dorezë të mbyllur D, dorezë shtesë, çelës hex, lëmues për lustrim dhe letër lëmuese. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE. Marka GRAPHITE ofron një gamë të gjerë të mjeteve të energjisë që plotësojnë pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Polirkë 1300W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua