Motorr sharrë me Benzinë 2 KW – GRAPHITE

140.00

Motorrësharrë me klas të lartë benzinë GRAPHITE me motor 2kW / 2.7KM, i projektuar për prerje të përshtatshme dhe të shpejtë të drurit. Shpejtësia minimale rrotulluese e sharrës është 3,000 rpm dhe maksimumi 10,500 rpm. Pajisja është e pajisur me një frenë automatike .

SKU: 89G940 Kategori: , , Brendi:

Motorrësharrë me klas të lartë benzinë GRAPHITE me motor 2kW / 2.7KM, i projektuar për prerje të përshtatshme dhe të shpejtë të drurit. Shpejtësia minimale rrotulluese e sharrës është 3,000 rpm dhe maksimumi 10,500 rpm. Pajisja është e pajisur me një frenë automatike . Bashkimi hekurudhor me dy pika dhe sistemi i mbështjelljes rrisin stabilitetin e makinës gjatë operimit. Sharra ka qenë e pajisur me një sistem të integruar të lubrifikimit të zinxhirit, është gjithashtu e mundur të rregulloni manualisht konsumin e vajit. Boshti i kthesës është montuar në një strehim aliazh alumini, përveç kësaj, pajisja mbrohet nga një mbulesë plastike me cilësi të lartë me rezistencë të shtuar në goditje. Përveç kësaj, sharra ka kushineta të plota për elementë rrotullues dhe një bashkim dy pikësh të levës së frenave të sigurisë. Seti me sharrë përfshin: mbulesën e shiritit udhëzues, udhëzuesin, zinxhirin, prapanicën e kthetrave, enën për përzierjen e gazit-vajit, kaçavidat dhe çelësat e montimit. Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motorr sharrë me Benzinë 2 KW – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua