Motorr sharrë me Benzinë 1.8 KW

170.00

Sharrë profesionale GRAPHITE me motor 1.8kW / 2.45KM, i projektuar për prerje të përshtatshme dhe të shpejtë të drurit.

SKU: 58G943 Kategori: , Brendi:

Sharrë profesionale GRAPHITE me motor 1.8kW / 2.45KM, i projektuar për prerje të përshtatshme dhe të shpejtë të drurit. Shpejtësia minimale e sharrës është 2800 revolucione për minutë dhe një maksimum prej 10000 për minutë. Pajisja është e pajisur me një frenim automatik, duke ndaluar zinxhirin gjatë këmbëve. Instalimi i udhëzuesit me dy pika dhe sistemi i mbajtjes rrit stabilitetin e makinës gjatë përdorimit. Veç kësaj, sharrëza ka një shtrirje të plotë të elementëve rrotullues dhe një shtojcë me dy pika të levës së frenave të sigurisë. Konsumi mesatar i karburantit është 0.85 l / h. Të përfshira me sharrë janë: roja udhëzuese, udhëzues, zinxhirë, mbështetës i thonjve, enë për përzierje benzinë-vaj, kaçavidë dhe çelësat e montimit. Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE Fuqia: 1800W Këndi i zinxhirit: 0.325 in Pesha: 5.5 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motorr sharrë me Benzinë 1.8 KW”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua