Motorr sharre Graphite 0.9kw – GRAPHITE

109.00

Motorr sharë GRAPHITE me motor 0.9 kW / 1.22 HP i projektuar për prerje të rehatshme dhe të shpejtë. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të sharrave është 10500 rpm. Mjeti përmban frena automatike që ndalon zinxhirin në goditje.

SKU: 58G950 Kategori: , , Brendi:

Motorr sharë GRAPHITE me motor 0.9 kW / 1.22 HP i projektuar për prerje të rehatshme dhe të shpejtë. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të sharrave është 10500 rpm. Mjeti përmban frena automatike që ndalon zinxhirin në goditje. Bashkangjitja e shiritave udhëzues me dy pika dhe sistemi i thithjes së shokut përmirësojnë stabilitetin e pajisjes gjatë operimit. Sharra është e pajisur me zinxhir të qëndrueshëm OREGON dhe sistemin e integruar të lubrifikimit të zinxhirit, është gjithashtu e mundur që rregullimi manualisht i konsumit të naftës. Për më tepër, sharra është shumë e lehtë (vetëm 3.2 kg) dhe konsumi i ulët mesatar i karburantit 0.95 l / orë. Seti i sharrës përfshin: mbulesën e shiritit udhëzues, shiritin udhëzues, zinxhirin OREGON, rripin e shpatullave, enën për benzinë ​​dhe përzierjen e vajit, çelësin e shkëndijave, kaçavidat dhe çelësat e shërbimit. Certifikata CE konfirmon pajtueshmërinë me standardet evropiane të sigurisë. Marka GRAPHITE ofron një gamë të gjerë të mjeteve të energjisë që plotësojnë pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motorr sharre Graphite 0.9kw – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua