Mikser elektrik 1200W – GRAPHITE

117.00

Mikser elektrik GRAPHITE me dy veshje të lartë me motor 1200 W është krijuar për të përzier suva gipsi, llaç ngjitës dhe ngjyra – deri në 60 litra në të njëjtën kohë. Falë modelimit të fortë dhe shpërndarjes efikase të nxehtësisë, mikseri mund të përdoret për funksionimin e vazhdueshëm në përfundimin e punimeve në vendet e ndërtimit me madhësi të mesme.

SKU: 58G782 Kategori: , , Brendi:

Mikser elektrik GRAPHITE me dy veshje të lartë me motor 1200 W është krijuar për të përzier suva gipsi, llaç ngjitës dhe ngjyra – deri në 60 litra në të njëjtën kohë. Falë modelimit të fortë dhe shpërndarjes efikase të nxehtësisë, mikseri mund të përdoret për funksionimin e vazhdueshëm në përfundimin e punimeve në vendet e ndërtimit me madhësi të mesme. Mikser lejon të rregullojë shpejtësinë rrotulluese të boshtit. Vegla e parë lejon shpejtësinë e funksionimit 580 rpm, ingranazhin e dytë 760 rpm. Doreza e mjeteve të profilizuara mirë lejon funksionim të rehatshëm dhe të sigurt për një kohë të gjatë. Për një siguri më të madhe, mikser është i pajisur me një bllokues për të parandaluar fillimin aksidental. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, e gjatë 3 m, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikser elektrik 1200W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua