Mikser 850W, 13 mm

95.00

Përforcues grafit 58G605 projektuar për funksionim në 2 mënyra. Do të përdoret për shpimin e drurit, çelikut dhe materialeve të tjera, si dhe për përzierjen e llaçit, llaçit ngjitës ose bojës.

SKU: 58G605 Kategori: , , Brendi:

Përforcues grafit 58G605 projektuar për funksionim në 2 mënyra. Do të përdoret për shpimin e drurit, çelikut dhe materialeve të tjera, si dhe për përzierjen e llaçit, llaçit ngjitës ose bojës. Pajisja është e pajisur me një stërvitje, si dhe një mëngë të reduktimit me një fije M14 që lejon lidhjen e furrës. Përforcues grafit 58G605 projektuar për funksionim në 2 mënyra. Do të përdoret për shpimin e drurit, çelikut dhe materialeve të tjera, si dhe për përzierjen e llaçit, llaçit ngjitës ose bojës. Pajisja është e pajisur me një stërvitje, si dhe një mëngë të reduktimit me një fije M14 që lejon lidhjen e furrës.Lloji i energjisë: elektrike Fuqia: 850 W Shpejtesia e rrotullimit: 500 rpm Lloji i trajtimit: vetëbllokues Numri i mekanizmave: 1 Pesha: 3 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikser 850W, 13 mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua