Vetnivelisues laserik 360 shkall, 5 mm me tripod 1.5 m – NEO TOOLS

119.00

Lazer vetë-nivelizues i linjës NEO me gjatësi vale 630-670 nm përdoret në punët ndërtimore dhe rinovuese. Produkti përdoret për të përcaktuar linjat vertikale dhe horizontale, ose të dyja në të njëjtën kohë, në distancë deri në 15 metra.

SKU: 75-102 Kategori: , , Brendi:

Lazer vetë-nivelizues i linjës NEO me gjatësi vale 630-670 nm përdoret në punët ndërtimore dhe rinovuese. Produkti përdoret për të përcaktuar linjat vertikale dhe horizontale, ose të dyja në të njëjtën kohë, në distancë deri në 15 metra. Koha e zvogëluar e nevojshme për rrafshimin është një avantazh i padiskutueshëm i mjetit. Lazeri i linjës kryq është i pajisur me mekanizëm vetë-nivelues që vepron në rangun +/- 4 °, i cili lejon saktësi pa e vendosur mjetin me dorë. Shtresë e veshur me gome parandalon heqjen e mjetit nga dora. Lazeri përmban fije 1/4 “për një qëndrim. Ruajtje më e lehtë dhe mbrojtje e mjetit kur mbani në sajë të rastit të përshtatshëm. Mjeti ka tregues të lehtë dhe të shëndoshë të vendosjes së gabuar. Shtresa e jashtme mbron mjetin nga hyrja e pluhurit dhe ujit siç përcaktohet nga standardi IP54.Rrezja horizontale 360 ​​gradë lejon një nivelizim të përshtatshëm pa mbartjen e mjetit rreth vendit të punës.Kualiteti i produktit garantohet nga certifikata evropiane CE. marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vetnivelisues laserik 360 shkall, 5 mm me tripod 1.5 m – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua