Matës laserikë 0.2-60m – NEO

69.00

Matës laserik NEO është një pajisje me cilësi të lartë për matjen e distancës, sipërfaqes dhe vëllimit. Funksionet e Rangefinder ju lejojnë të shtoni dhe zbritni matjet, bëni matje indirekte (duke përdorur teoremën e Pitagorës) dhe matjeve të vazhdueshme. Përveç kësaj, pajisja është e pajisur me një nivel automatik që ju lejon të lexoni këndin e vendndodhjes së pajisjes në mënyrë të vazhdueshme.

SKU: 75-201 Kategori: , , Brendi:

Matës laserik NEO është një pajisje me cilësi të lartë për matjen e distancës, sipërfaqes dhe vëllimit. Funksionet e Rangefinder ju lejojnë të shtoni dhe zbritni matjet, bëni matje indirekte (duke përdorur teoremën e Pitagorës) dhe matjeve të vazhdueshme. Përveç kësaj, pajisja është e pajisur me një nivel automatik që ju lejon të lexoni këndin e vendndodhjes së pajisjes në mënyrë të vazhdueshme. Gama maksimale e pajisjes është 60 m dhe saktësia e matjes është +/- 2 mm. Produkti është i dobishëm në ndërtim, gjeodezi, projekte teknike, si dhe në shtëpi. Pajisja është përshtatur për të punuar në temperatura midis 0 ° C dhe 40 ° C. Produkti ka një certifikatë CE. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matës laserikë 0.2-60m – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua