Mbajtese për burmashin VERTO

25.00

Mbajtëse për burmashin VERTO me udhëtim 60 mm. Unaza e fiksimit me diametër 43 mm lejon instalimin e sigurt të të gjitha stërvitjeve të ndikimit. Doreza lejon drejtimin vertikal të burmashines.

SKU: 65H105 Kategori: , , Brendi:

Mbajtëse për burmashin VERTO me udhëtim 60 mm. Unaza e fiksimit me diametër 43 mm lejon instalimin e sigurt të të gjitha stërvitjeve të ndikimit. Doreza lejon drejtimin vertikal të burmashines. Vidhosja e rregullimit lejon rregullimin e saktë të thellësisë së shpimit. Vrimat në bazën e qëndrimit lejojnë që të bashkëngjitni makinën anësore dhe të rregullojnë me siguri objektet e shpuara. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese për burmashin VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua