Burmashinë për bulona knaufi, GRAPHITE

58.00

Një kaçavidë elektrike profesionale që mund të përdoret për disa qëllime, ka një motor 520 W, i projektuar për vidhosje në vida gjatë fiksimit të pllakave të suvatimit ose shpimit me shpuese speciale në dru, metal, plastikë.

SKU: 58G791 Kategori: , , Etiketa: , Brendi:

Një kaçavidë elektrike profesionale që mund të përdoret për disa qëllime, ka një motor 520 W, i projektuar për vidhosje në vida gjatë fiksimit të pllakave të suvatimit ose shpimit me shpuese speciale në dru, metal, plastikë. Kjo kaçavidë ka mundësin për të ndryshuar drejtimin e rrotullimit, shpejtësia maksimale e rrotullimeve është 4500 rpm. Dizajni ergonomik i fortë, pesha e vogël e pajisjes, mbajtësi për rryp dhe një kabllo e gjatë e rrymës do ta bëjnë më të lehtë punën në vende të vështira për t’u arritur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashinë për bulona knaufi, GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua