Burmashinë me vibrim SDS+900W

105.00

Çekiç rrotullues Graphite 58G528 SDS Plus është projektuar për një sërë punimesh ndërtimi. Ajo është pajisur me një funksion të shpimit të çekiçit, pa ndikim të shpimit dhe një mundësi të veçantë për rregullimin e këndit të dredhjes për përshtatje të saktë.

SKU: 58G528 Kategori: , , Brendi:

Çekiç rrotullues Graphite 58G528 SDS Plus është projektuar për një sërë punimesh ndërtimi. Ajo është pajisur me një funksion të shpimit të çekiçit, pa ndikim të shpimit dhe një mundësi të veçantë për rregullimin e këndit të dredhjes për përshtatje të saktë. Lloji i energjisë: elektrike Lloji i montimit: SDS Plus Energjia e goditjes: 3.4 J Fuqia: 900 W Shpejtesia e rrotullimit: 900 rpm Pesha: 3.2 kg Numri maksimal i goditjes: 5000 min-1 Shpime në beton: 30 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashinë me vibrim SDS+900W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua