Burmashine GRAPHITE SDS +900W,BMC

136.00

Burmashin SDS + GRAPHITE PRO me katër funksione me motor 900 W ka funksione të shpimit, shpimit të ndikimit, dërrasave dhe rregullimit të pandryshueshëm të pozicionit të këndit të daltës. Fuqia e lartë lejon përdorimin e burmshines rrotulluese të çekiçit për shpimet e shpimeve deri në diametër 30 mm në beton dhe tullë, 30 mm në dru dhe 13 mm në çelik.

SKU: 59GP501 Kategori: , , Brendi:

Burmashin SDS + GRAPHITE PRO me katër funksione me motor 900 W ka funksione të shpimit, shpimit të ndikimit, dërrasave dhe rregullimit të pandryshueshëm të pozicionit të këndit të daltës. Fuqia e lartë lejon përdorimin e burmshines rrotulluese të çekiçit për shpimet e shpimeve deri në diametër 30 mm në beton dhe tullë, 30 mm në dru dhe 13 mm në çelik. Shpejtësia maksimale rrotulluese është 1000 rpm, dhe shkalla maksimale e ndikimit është 5000 goditje në minutë. Dizajni special i ndërprerës siguron fuqi të plotë për funksionimin e cw dhe ccw. Shpejtësia rrotulluese mund të rregullohet me presionin e aplikuar në butonin e ndërprerës. Ndërprerësi gjithashtu përmban butonin për funksionim të vazhdueshëm. Energjia e ndikimit është 3.2J.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashine GRAPHITE SDS +900W,BMC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua