Burmashinë elektrike 650W

57.00

Pajisje moderne nga GRAPHITE me një fuqi të lartë prej 650 W. Pajisur me 2 kushineta, pajisja punon në mënyrë të përkryer me materiale të tilla si druri, plastika, metali dhe qeramika.

SKU: 58G716 Kategori: , , Brendi:

Pajisje moderne nga GRAPHITE me një fuqi të lartë prej 650 W. Pajisur me 2 kushineta, pajisja punon në mënyrë të përkryer me materiale të tilla si druri, plastika, metali dhe qeramika. Pas kalimit në modalitetin e çekanimit, shpimi në materiale të tilla si betoni ose tulla do të funksionojë normalisht. Gjatë shpimit, makina shpimit arrin deri në 3000 rrotullime për minutë, dhe pas kalimit në modalitetin e goditjes, frekuenca e goditjes arrin 45000 për minutë. Kjo pajisje ka aftësinë për ta kthyer kokën drejt dhe majtas. Dizajni ergonomik, pesha e vogël e pajisjes dhe një kabllo e gjatë sigurie do të lehtësojnë punën në vende të vështira për t’u arritur. Funksionimi afatgjatë në kushte të vështira gjithashtu do të lehtësohet nga funksioni i bllokimit të kalimit, duke i dhënë mundësinë e funksionimit të vazhdueshëm me një shpejtësi konstante. Lloji i energjisë: elektrike Fuqia: 650 W Shpejtësia rrotulluese: 3000 rpm Lloji i dorezës: dhëmbëzuar Numri i mekanizmave: 1 Pesha: 1.88 kg Kontrolli i shpejtësisë me çelës: po

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashinë elektrike 650W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua