Burmashinë elektrike 550W

43.00

GRAPHITE pajisje universale me fuqi 550 W, perfekt për përballje me materiale të tilla si druri, plastika, metali dhe qeramika.

S’ka stok

SKU: 58G715 Kategori: , , Brendi:

GRAPHITE pajisje universale me fuqi 550 W, perfekt për përballje me materiale të tilla si druri, plastika, metali dhe qeramika. Pas kalimit në çekiçin e shpimit, shpimi në materiale të tilla si betoni ose tulla do të funksionojë në mënyrë të barabartë në mënyrë të qetë. Gjatë shpimit, makina e shpimit arrin deri në 2900 rpm, dhe pas kalimit në modalitet të goditjes, frekuenca e goditjes arrin 43500 për minutë. Fuqia e pajisjes ka aftësinë për ta kthyer kokën drejt dhe majtas. Dizajni ergonomik, pesha e vogël e pajisjes dhe një kabllo e gjatë sigurie do të lehtësojnë punën në vende të vështira për t’u arritur. Funksionimi afatgjatë në kushte të vështira gjithashtu do të lehtësohet nga funksioni i bllokimit, duke i dhënë mundësinë e funksionimit të vazhdueshëm me një shpejtësi konstante. Fuqia e vlerësuar: 550 W Frekuenca e goditjes (1/min): 43500 Shpejtësia maksimale: 2900 rpm Diametri maksimal i shpimit në beton: 13 mm Diametri maksimal i shpimit në dru: 20 mm Diametri maksimal i shpimit ne çelik: 10 mm Tensioni i furnizimit: 230 V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashinë elektrike 550W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua