Burmashinë 650 W – Graphite

75.00

Pajisja universale GRAPHITE me ndikim me fuqi 650 W, do të përballet mirë me materiale të tilla si druri, plastika, metali dhe qeramika.

S’ka stok

SKU: 58G736 Kategori: , , Brendi:

Pajisja universale GRAPHITE me ndikim me fuqi 650 W, do të përballet mirë me materiale të tilla si druri, plastika, metali dhe qeramika. Pas kalimit në modalitetin e shpimit te çekanit, shpimi në materiale të tilla si betoni ose tulla do të funksionojë në mënyrë të barabartë dhe në mënyrë të qetë. Makina e shpimit arrin deri në 3.000 rpm gjatë shpimit, dhe pas goditjes ndizet dhe frekuenca e goditjes arrin deri në 48.000 për minutë. Fuqia e pajisjes ka aftësinë për ta kthyer kokën drejt dhe majtas. Dizajni ergonomik, pesha e vogël e pajisjes dhe një kabllo e gjatë sigurie do të lehtësojnë punën në vende të vështira për t’u arritur. Një dorezë e gomëzuar kryesore rrit komoditetin dhe sigurinë në punë. Lloji i energjisë: elektrike Fuqia: 650 W Shpejtësia rrotulluese: 3000 rpm Lloji i trajtimit: vetëbllokues Numri i mekanizmave: 1 Pesha: 2 kg Kontrolli i shpejtësisë me çelës: po

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashinë 650 W – Graphite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua